• Боїнг-Боїнг анг
  Боїнг-Боїнг анг

  Марк Камолетті

  Боїнг-Боїнг анг

  Автор: Марк Камолетті
  Кiлькiсть дiй: 2 дії
  Жанр: комедія
  Дата прем'єри : 25-03-2021
  Місце проведення: Велика сцена
  Режисер-постановник
  Владислав Калініченко
  Музичне оформлення
  Владислав Калініченко
  Художник-постановник
  Лариса Аполлонова
  Художник з костюмів
  заслужений працівник культури України Любов Медвідь

  Комедія «Боїнг-Боїнг» – легендарний твір видатного французького драматурга і театрального режисера Марка Камолетті. За кількістю постановок п’єса увійшла до Книги рекордів Гіннесса.

  Перший показ вистави відбувся у 1960 році  на сцені одного з найбільших паризьких театрів «Comedie Caumartin» і викликав шалену позитивну реакцію  численної французької публіки.

  Успіх «Боїнга» виявився настільки грандіозним, що вже через два роки після дебютного показу спектакль особисто відвідала тодішня королева Англії Єлизавета II. З того часу вистава підкорила понад 60 країн світу і досі продовжує свою тріумфальну ходу.

  Сюжет будується довкола романтичних пригод молодого парижанина на ім’я Бернар. Спритний ловелас крутить романи одразу з трьома стюардесами з різних міжнародних авіарейсів. Жінки не мають жодного уявлення про ту роль, яку відвів кожній з них легковажний паризький коханець.

  Тривалий час все котиться як по маслу. Втім, одного разу картковий будинок легких стосунків починає розсипатись буквально на очах…

  Дійові особи та виконавці:

  Бернар
  Робер
  Берта
  Мері
  Мішель
  Марта

  наверх