• Умови користування
  • Умови користування
  • Умови користування
  • Умови користування
  • Умови користування

Умови користування

Дана угода користувача (далі – «Угода») визначає умови використання користувачами сайту (далі – «Користувач») матеріалів і сервісів сайту (далі – «Сайт»).
1. Загальні умови

1.1. Використання матеріалів і сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства.

1.2. Ця Угода є публічною офертою. Отримуючи доступ до матеріалів Сайту, Користувач приєднується до цієї Угоди.

1.3. Адміністрація Сайту (далі – «Адміністрація») має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. При незгоді Користувача до цієї Угоди і внесеними до нього змінами він зобов’язаний негайно відмовитися від доступу до Сайту і припинити будь-яке використання матеріалів і сервісів Сайту.
2. Зобов’язання Користувача

2.1. Користувач погоджується не робити дій, які можуть порушуватимуть чинне законодавство або норми міжнародного права, у тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних прав, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту і його сервісів.

2.2. При цитуванні матеріалів сайту, включаючи захищені законом авторські твори, посилання на Сайт обов’язкове.

2.3. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні вступати в протиріччя з вимогами чинного законодавства та загальноприйнятих норм моралі та моральності.

2.4. Користувач попереджений про те, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на сайті.

2.6. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності і не має прямих або непрямих зобов’язань перед Користувачем у зв’язку з будь-якими можливими втратами або збитками, пов’язаними з будь-яким вмістом Сайту, реєстрацією авторських прав і відомостями про таку реєстрацію, товарами або послугами, доступними або отриманими через зовнішні сайти або ресурси, інші контакти Користувача, в які він вступив, використовуючи розміщену на Сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.

2.7. Користувач приймає положення про те, що всі матеріали і сервіси Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою. Користувач згоден із тим, що Адміністрація Сайту не несе будь-якої відповідальності і не має будь-яких зобов’язань у зв’язку з такою рекламою.
3. Інші умови

3.1. Всі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов’язані з нею, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства.

3.2. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрацією Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.

3.3. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або таким, що не підлягає примусовому виконанню не тягне скасування інших положень Угоди.

3.4. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення будь-ким з користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права зробити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів і захист авторських прав які охороняються відповідно до законодавства щодо матеріалів Сайту.

Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди і безумовно приймає їх.

наверх