Меню


+38 (066) 849-12-87    


м. Суми, пл. Театральна, 1

  • Цехи театру анг
  • Цехи театру анг
  • Цехи театру анг
  • Цехи театру анг
  • Цехи театру анг

Цехи театру анг

Звукова дільниця

Точно знають тільки працівники звукової дільниці, як можна за допомогою музики і звукових ефектів створити певну атмосферу і настрій вистави.

Об'єднуючи музику і картинку на сцені в єдиний і закінчений образ, вони здивують навіть найвибагливішого меломана.

Цехи театру анг

Освітлювальна дільниця

У сучасному театрі світло іноді стає головним компонентом художнього оформлення вистави. А світлова апаратура зараз така складна і різноманітна, що розібратися з нею не так-то просто, тому це завдання підвладне тільки працівникам освітлювальної дільниці.

Цехи театру анг

Реквізитна дільниця

Все, що використовується акторами під час вистави, – овочі, квіти, шпаги, вази, книги – все це зберігають працівники реквізиторської дільниці. Вони приступають до роботи над виставою найпершими та закінчують найостаннішими.

Цехи театру анг

Костюмерна дільниця

Чистота костюмів, їх збереження, дбайливе зберігання, підготовка костюмів до вистав – завдання працівників костюмерної дільниці.

Кожен костюм, що зберігається тут, має ярличок з назвою вистави і прізвищем актора, для якого він зшитий.

Перед початком вистави костюмер перевіряє комплектність костюмів, приводить їх в належний вигляд і відносить у гримерки, де актори готуються до виходу.

Цехи театру анг
Цехи театру анг
Цехи театру анг

Монтувальники театру

Технічне обслуговування сцени під час репетицій і вистав – головне завдання монтувальної дільниці. Працюють в ній тільки справжні чоловіки – машиністи сцени.

Ці хлопці монтують і демонтують декорації вистави, прикрашають сцену та керують усіма сценічними механізмами.

Цехи театру анг

Художньо-декораційна дільниця

У декораційній дільниці розписують декорації і виготовляють бутафорію за ескізами художника-постановника. Це один з найбільш чарівних цехів в театрі. Вази, книжки, овочі, фрукти, маски, посуд – що тут тільки не виробляють, причому найчастіше з найбільш незвичайних матеріалів.

Цехи театру анг

Пошивочна дільниця

Працювати в пошивочній дільниці театру дуже цікаво. Де ще вдасться спробувати себе у виконанні костюмів різних часів і епох? Особливо костюмів історичних – з турнюрами, шлейфами, фіжмами.

Тут кожен день щось нове – сьогодні класика, завтра 18 століття, а там і взагалі щось казкове і чарівне, народжене фантазією художника-постановника.

При чому потрібно не тільки придумати, як зшити той чи інший костюм, але й догодити художнику та акторові.

Цехи театру анг

наверх