За кулісами театральної історії. анг

Сумський національний театр ім. М.С.Щепкіна разом із партнерами продовжує роботу із реалізації проєкту від Українського культурного фонду  під назвою «За кулісами театральної історії».

Наразі команда проєкту активно працює над розробкою та створенням деталізованого он-лайн квесту, якій буде повністю присвячений театральній тематиці.

Мета он-лайн квесту: мотивація жителів міста відвідувати екскурсію та вистави театру, виконувати цікаві завдання квесту – винагородою стане можливість безоплатно переглянути театральний захід на вибір.

Визначення та детальний опис об’єктів, складання загальних відомостей, опису, схеми маршруту та завдань, а також формулювання питань, правил та особливостей проходження он-лайн квесту театром – ці та інші роботи на сьогодні в самому розпалі.

Перед розміщенням он-лайн квесту в мережі Інтернет ще буде невеличкий етап його тестування та оптимізації, а також  розробка нагороджувальної системи для його учасників.

Вже дуже скоро наші глядачі зможуть цікаво та з користю провести свій час, а саме пройти он-лайн квест і отримати запрошення до театру.

наверх