Разом з усією країною щепкінці відзначили свято народного єднання анг

Театральна площа Сум в День свята вишиванки, який щороку традиційно відзначається 19 травня, нагадувала яскраве колоритне намисто.

Разом зі всією країною відзначили його і майстри мистецтв Національного академічного театру драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна, презентувавши згідно з планом роботи Управління культури Сумської обласної військової адміністрації нову концертну програму.

Прозвучали відомі високопатріотичні твори, зокрема: «Лента за Лентою», «Там, під львівським замком», «Їхали козаки!», «Браття», «Солов’їна», «Крила», «Ой, у лузі калина» та багато інших, що  стали символом незламності національного духу та єдності української нації.

Ну, і як же у свято вишиванки обійтись без славнозвісної улюбленці народу – пісні «Два кольори», яку, як завжди, неперевершено виконав заслужений артист України Леонід Матвієнко?!

З відкритим серцем та щирими почуттями свій талант також дарували: народна артистка України Євгенія Серебрякова, лауреати Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, головний режисер театру Владислав Калініченко, Максим Шолох, артисти Олександр Михайлов, Віталій Велітченко, Ліна Люта, Катерина Дорошко, Дарія Маригіна, Максим Ковальов, Олена Висоцька, Ангеліна Грищенко, Михайло Чухлебов.

Логічним завершенням програми став знаменитий хіт Олександра Пономарьова «Україна переможе». Цей твір, як і чимало інших,  митці виконали за активної підтримки святково вбраних глядачів.

наверх