Оборонцям держави – творчі подарунки! анг

Потужною концертною програмою під назвою «Місто моє» колектив Національного академічного театру драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна привітав всіх, хто причетний до славетного державного свята – Дня захисників і захисниць України та День українського козацтва.
Концерт, що відбувся 12 жовтня, увібрав у себе широку палітру музичних, вокальних та хореографічних творів, що презентували кращі зразки національного і зарубіжного класичного та естрадного мистецтва.
Це підтвердив і високий емоційний настрій, що панував як на сцені, так й серед глядачів, які жвавими і тривалими оплесками підтримували кожний концертний номер.
Вдячну оцінку глядацької зали отримали – народна артистка України Євгенія Серебрякова, заслужені артисти України Леонід Матвієнко, Марія Грищенко, Нонна Жулева, заслужений працівник культури України Катерина Докукіна, улюбленці публіки, лауреати численних міжнародних та всеукраїнських мистецьких конкурсів Тетяна Ластовецька, Максим Шолох та інші майстри мистецтв.
У виконанні зірок щепкінської сцени, зокрема, були представлені популярні твори: «Вітре буйний» на слова Тараса Шевченка, «Кохана», «Ой, при лужку, при лужку» Ігоря Поклада, «Святковий вальс» Ігоря Шамо, «Місто моє», «За вікнами осінь» Леоніда Попернацького, «Україна» Тараса Петриненка, яскраві хорові та балетні номери.
Своє мистецтво, як завжди, чудово продемонстрував Двічі лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів оркестр театру (головний диригент – заслужений працівник культури України Віталій Тамілін, диригент – заслужена артистка України Людмила Стичук).

 

наверх