Нова концертна програма театру «Рідний край» – патріотична мистецька подорож Україною. анг

У період воєнного лихоліття зростає запит на теплі емоції. Адже люди потребують душевного відпочинку, аби бодай частково компенсувати  накопичений негатив.

Нова концертна програма «Рідний край», що була презентована 27 листопада у Концертній залі імені А.Кірноза, стала саме таким творчим подарунком, якого зачекалась глядацька спільнота.

Глядачеві була представлена ціла низка пісенних та літературних творів, що збагачують естетичним змістом поняття «батьківщини» –  від локально-регіонального до всеукраїнського рівня.  Тож, глядачам була представлена можливість «помандрувати» Україною –  від Сумщини до Києва, від столиці до Карпатських гір і славетного міста Львів.

Своєрідним зачином концерту прозвучав монолог «Сумщині», який з глибоким чуттєвим проникненням виконала  авторка, народна артистка України Євгенія Серебрякова.

Концептуальним ядром програми стали  відомі пісенні шедеври – «Два кольори», «За літами», «Явір і яворина» Олекандра Білаша на вірші Дмитра Павличка, «Тополі» Віктора Шпортька, «Жаринка» Віктора Морозова, «Я піду в далекі гори», «Червона рута» Володимира Івасюка, «Боже, Україну збережи» Тараса Петриненка та багато інших творів у виконанні заслужених артистів України Тетяни Ластовецької та Леоніда Матвієнка.

«Зірковий дует» подарував публіці високе емоційне піднесення,  що підтвердило виконання на «біс» у фінальній частині концерту одного з популярних творів української естрадної класики – пісні «Києве мій» Ігоря Шамо на слова Дмитра Луценка.

наверх