Борщ з дикої качки або чудодійні ліки з Вишневої аптеки. анг

Гумор завжди вважався чудовими ліками від стресів. За будь-яких обставин попит на цей препарат ніколи не згасав. Для українців своєрідною аптекою сміху є творчість неповторного Остапа Вишні.

(Про прем’єру вистави, що відбулась 27 серпня 2022 року)

Керуючись цим міркуванням, режисер Дмитро Некрасов вирішив поставити  «вишневий» спектакль. І до того ж, надати йому смакових і запашних якостей. Так народилась ідея вистави «Борщ» за оповіданнями легендарного класика.

Чому саме борщ, а не суп? Яка ж, погодьтесь, українська душа відмовиться від такого кулінарного дива? І справді, упродовж вистави глядач  зможе насолодитись спокусливими борщовими ароматами, що розповсюджуватимуться від справжнього киплячого казанка.

Однак основним інгредієнтом режисерського витвору є, власне, не сама качина тушка, а той вир дотепного мисливського фольклору, у якому тісно сплелись правда і вимисел. І не важливо, чого тут більше. Головне, щоб страва вийшла приємною для глядача.

Душевну сміхову атмосферу, притаманну творам Остапа Вишні, майстерно створюють топові актори – Наталія Дехта,  Володимир Назаренко та Дмитро Некрасов.  Їхні персонажі до певної міри являють собою  хрестоматійний чоловічно-жіночий дует, у якому відвертість  побутових стосунків завжди заснована на глибинному  любовному взаємопроникненні. Відтак у рамках цього примхливого «двокутника» розгортаються цілі баталії, які  на фінальному етапі увінчуються яскравими емоціями.

Разом з героями ви подумки побуваєте у різних куточках живописної української природи, почуєте веселі мисливські оповідки. До того ж, досхочу зможете насолодитись живою акторською грою, яка відбуватиметься на відстані буквально кількох кроків. Тож, є всі можливості відчути себе безпосереднім учасником дійства.

наверх