• Хто Я?
  Хто Я?

  Маріус фон Маєнбург

  Луганський театр (м.Сєвєродонецьк)

  Хто Я?

  Тривалість: 1 год.
  Автор: Маріус фон Маєнбург
  Кiлькiсть дiй: 1 дія
  Жанр: Трагікомедія сучасності
  Місце проведення: Мала сцена
  Постановка та музичне оформлення
  Станіслав Садаклієв
  Сценографія
  Сергій Ридванецький
  Костюми
  Наталія Ридванецька
  Пластика
  Наталія Рижкова
  Помічниця режисера
  заслужена артистка України Ольга Яковенко

  Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр запрошує на виставу “ХТО Я?” 16+. За п’єсою  Маріуса фон Маєнбурга «Бридкий» в перекладі Наталки Сняданко, трагікомедія сучасності на 1 дію.

  Маріус фон Маєнбург – один з найвідоміших сучасних німецьких драматургів. Постановки за його творами йдуть у провідних театрах світу. На українській сцені автор з’явився не так давно. П’єса «Бридкий» – це доволі ритмічний текст, приваблива форма, багатошаровість тем і –  жодної відповіді.

  Вам подобається ваше обличчя? А якби воно було потворним, чи наважились би ви на операцію, щоб змінити його? Не поспішайте відповідати однозначно…

  Летте працює інженером у великій компанії. Він не отримує дозволу  представити свій винахід на конгресі через те, що має потворне обличчя. Замість нього має виступити його асистент Карлман. Летте наважується на пластичну операцію, яка завершується напрочуд вдало, проте наслідки змін виявляються неочікуваними.

  Чи важлива моя особистість? Чи я лише віддзеркалення того, що в мені бачать оточуючі? У чому цінність людини? Чи впливають на її вчинки масова думка, соціальні норми, стандарти? Що диктують сучасні правила буття? Варто поговорити про це…

  Дійові особи та виконавці:

  Летте
  Денис Пономаренко, Ростислав Фоменко
  Фанні
  Анастасія Адначева-Пономаренко, Ангеліна Зубаль
  Шефлер
  Арсен Бойчук, Олександр Глянцев
  Карлманн
  заслужений артист України Володимир Благий, Ростислав Фоменко

  наверх