• Повернення квитків
  • Повернення квитків
  • Повернення квитків
  • Повернення квитків
  • Повернення квитків

Повернення квитків

Шановні відвідувачі театру!

Ви несете відповідальність за збереження квитків. Квитки придбані у третіх осіб, що не є розповсюджувачами квитків не дають права на відвідування заходу. Театр не несе відповідальності за дії третіх осіб, що не є розповсюджувачами квитків але здійснюють перепродаж квитків та/або створюють підроблені квитки, копіюють чи спотворюють квитки та/або порушують вимоги щодо дійсності квитка.

Копії та/або ксерокопії квитка чи підроблені документи створені Користувачем або третіми особами, навіть за умови, що вони містять зображення електронного квитка не є квитком та не дають право на відвідування заходу. Підтвердженням придбання електронного квитка є сам файл електронного квитка у форматі .pdf, а також квитанція про його оплату у платіжній системі.

Театр залишає за собою право звернутись до правоохоронних органів з приводу виявлених спроб повернення підроблених або скопійованих квитків.

Заява встановленого зразка на повернення електронного квитка

Згідно ДОГОВОРУ ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ, п.6 ПОВЕРНЕННЯ КВИТКІВ, п.п. 6.5.

При поверненні електронного квитка Покупець зобов’язаний надіслати письмову заяву встановленого зразка на адресу: shepkinbusiness@gmail.com.

Заява повинна бути відправлена з електронної адреси з якої було здійснено оформлення (придбання) електронного квитка.

Завантажити бланк заяви за цим посиланням: Заява про повернення квитків

Увага!

Гроші за попередньо продані квитки на вимогу Глядача повертаються Театром не пізніше, ніж за дві години до початку заходу.

У всіх випадках повернення квитків, крім випадків, що сталися з вини Театру, Глядач вносить плату за послуги (комісійний збір).

У зв’язку із особливостями виконання Театральних постановок, Адміністрація Театру залишає за собою право вносити зміни до складу виконавців.

У разі повернення квитків розмір повернених коштів складає номінальну вартість квитка. Вартість наданих послуг – комісійних зборів не повертається.

У разі повернення квитка оплаченого готівкою в точці продажу Театру, розмір комісійного збору складає 0% від загальної вартості квитка.

наверх