Створено новий формат спілкування з дитячою аудиторією.

23 вересня стало для дітей та їхніх батьків справжнім святом спілкування з яскравими формами театрального мистецтва. Адже цього дня на Малій сцені театру показали прем’єрну виставу «Карнавал тварин» за однойменним музичним твором відомого французького композитора Каміля Сен-Санса.

У цій оригінальній постановці (режисер та диригент – Микита Поляков) презентовано одразу цілий букет цікавих сценічних знахідок: неймовірні фокуси, мультики, цікаві історії про звірів, яскрава акторська гра, живий оркестр, який відтворює звуки тварин, і просто безліч незабутніх емоцій!

Головну роль в цій виставі  блискучо грає молодий актор Антон Стовбун. Його персонаж дуже схожий на циркового Арлекіна – такий же прудкий, веселий, вигадливий та енергійний. Він вміє вправно передати пластику будь-якої тварини, про яку згадується у виставі. Ефект сприйняття такого образу помітно підсилюється, коли окремі музичні інструменти точно відтворюють голоси звірів. Дійство супроводжується різнобарвним мультиплікаційним фільмом, який також додає стійких позитивних вражень.

Арлекін щоразу вступає у прямий діалог не лише з глядачами, а й артистами оркестру. Цей режисерський задум також пожвавлює сценічну дію і створює динамічну атмосферу, яка мимоволі передається публіці. Вистава триває менше години, проте за цей час кількість отриманих вражень просто зашкалює. Високий градус емоцій сягає апогею, коли під самісінький фінал на глядачів злітають різнокольорові повітряні кульки, і свято продовжується.

Наостанок можна додати, що сам Каміль Сен-Санс за життя надавав не дуже серйозного значення своєму музичному дітищу. Втім, за примхами долі саме «Карнавал тварин» викликав найбільш прихильну оцінку шанувальників і на довгі десятиліття став візитівкою творчості  видатного композитора.

наверх