Реалізація проєкту від Українського культурного фонду під назвою «За кулісами театральної історії»

У другий половині липня Сумський національний театр ім. М.С.Щепкіна почав реалізацію проєкту від Український культурний фонд під назвою «За кулісами театральної історії».
Метою проєкту є розкрити історію становлення театрального мистецтва м. Суми, а також продемонструвати, що сценічне мистецтво знаходиться на підйомі і має всі передумови для подальшого розквіту.
Через переосмислення та використання нових підходів, проєкт дозволяє жителям та гостям міста стати свідками заснування театру, ознайомитися з найбільш важливими етапами його становлення й здобутими надбаннями, зазирнути за лаштунки та на власні очі побачити, що собою представляє даний вид перформативного мистецтва сьогодні.
Результатами проєкту стане створення унікальної культурно-мистецької екскурсії, а також ряду цифрових продуктів, які нададуть можливість зберегти історію театру (розробка 3D екскурсії музеєм театру) та зробити театральне мистецтво більш доступним для всіх, хто бажає до нього доторкнутися (створення мобільного додатку театру та онлайн-квесту).
Роботи з реалізації проєкту вже в самому розпалі. І у перші тижні серпня команда проєкту активно працює над створенням 3D фотографічної екскурсії музеєм історії театру.
Вже дуже скоро наші глядачі зможуть на власні очі побачити оновлену експозицію, а ті, у кого не має такої можливості, зможуть насолодитись віртуальною екскурсією музеєм, що стане одним із результатів реалізації даного грантового проєкту.
наверх