Посеред жовтня театр частував глядачів «Липневим медом».

Період міжсезоння наповнився ще одним неординарним проєктом – у форматі сценічних читань, які тривали 25, 25 та 27 жовтня, була презентована низка п’єс, що увійшли до лонг-листа Всеукраїнського фестивалю  творів сучасної драматургії «Липневий мед-2022». Мета проєкту – підтримка та популяризація сучасного театрального мистецтва в умовах війни. Це досить нова форма подачі сценічного матеріалу, яка до цього майже не використовувалась у практиці театру. Ініціатором та головним втілювачем ідеї виступив режисер-постановник Дмитро Некрасов.

У перший день показу, який проходив на Малій сцені, глядачі побачили дві постановки – «Два скетчі про війну» авторки Юліти Ран «Два скетчі про війну» (текст, який можна розігрувати перед дітьми в бомбосховищах) та «Десять кілометрів» (п’єса на одну дію) Ірини Феофанової.

На другий вечір відбувся показ еротичної чорної комедії відомої української драматургині Наталки Блок «Місто М. або мелітопольська черешня», яка викликала неоднозначну реакцію глядачів.

27 жовтня у виконанні народної артистки України Євгенії Серебрякової та актриси Наталії Дехти прозвучали: драма Лєни Кудаєвої «Один день» та «Дайнеріс та інші» (п’ять історій про свої і чужих) Ірини Серебрякової. Після кожного показу відбувались  жваві обговорення, під час яких глядачі відверто ділились враженнями від побаченого.

Однією з головних родзинок проєкту став збір коштів на підтримку ЗСУ та бійців територіальної оборони. Зокрема, зібрані внески були скеровані на придбання автомобілю для військових.

наверх