Лісова пісня Друк e-mail

lisova_bannerka_pisnia_720x380

Л.Українка

Режисер-постановник – Роман Козак.

Сценограф – Алія Байтенова.

Балетмейстер – Ольга Семьошкіна.

Костюми – Алія Байтенова, Любов Медвідь.

Хормейстер – Катерина Рохіна.

Тривалість вистави – 2 год. з антрактом.

"Німого в лісі в нас нема нічого..."

Втрата гармонії між людиною і природою обертається катастрофічними наслідками. Це призводить до конфлікту стихії та людського его. Бажання людини обдурити природу у своїй гонитві за титулом "вінець творіння" руйнує зв'язок із природою. Людина знищує себе. Дядько Лев і є Лісовиком. Це посланець з інших часів, він прийшов до нас – від наших предків. Він і бере на себе місію відновити гармонію між людиною та природою з допомогою двох начал – природного (Мавка) і людського (Лукаш). Мавка віддана Лукашеві, але зраджує себе, перетворюючи свій світ – на світ людський. Хор і струнний квартет стануть поводирями в цій історії, – в музиці звучатимуть голоси наших забутих предків. Це голоси з того світу, звідки й приходить дядько Лев і куди всі повертаються після смерті. Це фантазія на тему, "що" може трапитися в недалекому майбутньому, коли віковічний дуб стане останнім оазисом на планеті, коли людині не вистачатиме ресурсів, коли спрага вижити буде лише вбивати.

 

Дійові особи та виконавці:

Мавка Діана Каландарішвілі;

ЛукашЮрій Оноприйко;

Дядько Лев-Лісовик – засл. артист України Сергій Медін, Володимир Назаренко;

“Той, що греблі рве”Владислав Писарев;

Русалка Водяна – Марія Корінна, Крістіна Зограбян;

Мати Лукашева – засл. артистка України Тамара Корінна, Наталія Дехта;

КилинаОлена Оноприйко;

Перелесник  – Владислав Калініченко;

Куць Віталій ПанченкоДмитро Некрасов;

Русалка Польова – Катерина Саченко 

“Той, що в скалі сидить” – Артем Кнопік;

Потерчата – Дмитро Садовничий, Єва Кнопік, Мілана Панченко, Володимир Висоцький, Аліса Меженіна, Альона Грищенко, Артур Криштоп;

БалетКатерина РашевськаЄвгенія Валюх, Анастасія ЛастовецькаСергій ВеликоднийСергій Мірошниченко, Крістіна Зограбян, Сергій Єрошкін, Анна Сліпченко, засл. артистка України Марія Грищенко, Катерина Рохіна, Олена Висоцька, Максим Одінцов, Сергій Завгородній, Юрій Садовничий, Ліна Люта, Вікторія Морозова, Олена Оноприйко, Катерина Саченко, Михайло ЧухлєбовМаксим Шолох, Надія Фесенко, Тамара Бокатова, Алла Ліфіренко, Олена Вольська, Ірина Язвінська. 


 
Додати коментар

система комментирования CACKLE