• Дафніс і Хлоя
  Дафніс і Хлоя

  Моріс Равель

  Тривалість: 1 год.
  Кiлькiсть дiй: 1 дії
  Жанр: Балет
  Мiсце проведення: Велика сцена
  17.02.2022

  Початок: 18:00

  26.02.2022

  Початок: 18:00

  Дафніс і Хлоя

  Тривалість: 1 год.
  Автор: Моріс Равель
  Кiлькiсть дiй: 1 дії
  Жанр: Балет
  Місце проведення: Велика сцена
  Балетмейстер-постановник
  Художник-постановник
  Художник з костюмів Заслужений працівник культури України
  Диригент Заслужений працівник культури України
  Асистент балетмейстера - постановника
  Хормейстер Заслужений працівник культури України
  Художник з освітлення
  Максим Рокін
  Звукорежисер
  Проекція
  Кирил Перерва
  Помічники режисера

  Молодий хлопець, повернувшись до дому після важкого робочого дня, змучений одинокістю та постійною працею, мріє відпочити. Але думки про кохання свого життя його бентежать  і не дають спокою, уявляючи себе з гарною дівчиною він танцює  і раптом натикається на книгу «Дафніс і Хлоя» на своєму столі. Починаючи її читати смуток і втома раптом десь діваються і він читаючи занурюється у світ книги все більше, та мимохідь поринає у сон.

  Під час сновидіння Ерот відносить його у світ любові та кохання, віддзеркалюючи його в молодого пастуха Дафніса, закоханого у пастушку Хлою. Втім, одночасно в неї закоханий ще один юнак, волопас на ім’я Доркон. На галявині, де збиралися всі пастухи і пастушки випасаючи свою худобу, обидва претенденти за участю Ерота, влаштовують змагання за серце Хлої. Та все ж стріла кохання влучає в Дафніса. Розчарований і збуджений ярістю Доркон лишає галявину і біжить з неї геть. Обійнявши Дафніса Хлоя, разом з дівчатами пастушками, також йдуть. Хлопці лишають Дафніса і біжать слідом за дівчатами. Залишившись на одинці Дафніс мріє про наступну зустріч з Хлоєю, та раптом до нього підходить дівчина Лікеніон, вона заграє, показуючи про свої почуття до нього, але Дафніс просить її  піти, бо його серце належить тільки одній. Щойно Лікеніон йде з галявини, з’являється розлючений Доркон з розбійниками. Мріючи поквитатися з Дафнісом і заволодіти серцем Хлої, Доркон вказує на нього розбійникам, ті  нападають і  замордовують Дафніса. На галявину тікаючи вибігає Хлоя за якою женеться Бріаксис, він хватає її силоміць і забирає з собою.  Не бажаючи такого, Доркон намагається зупинити Бріаксиса, але той відкидає його і наказує розбійникам також забити хлопця. Змучений і побитий тікаючи від розбійників Доркон зникає.

  Ледь прокинувшись від сну, Молодий хлопець опиняється між двома світами. Не розуміючи це сон чи реальність, він починає блукати в темряві. Дороговказом для нього з’являються 3-и Німфи та Ерот які не дають йому прокинутись від сну і залишатись у казковому світі . Проводжаючи його, вони вказують шлях де розбійники тримають його кохану Хлою!

  Дійові особи та виконавці:

  Хлоя
  Дафніс
  Доркон
  Ерот
  Бріаксис
  Ликеніон
  Пастухи, розбійники
  Андрій Шелюхаєв
  Пастушки, розбійниці
  Німфи
  Хор Заслужена артистка України
  Оркестр Заслужений працівник культури України
  Галина Гречаник, Володимир Королевський, Владислав Гриневич, Тетяна Івченко
  наверх