Боїнг-Боїнг Друк e-mail

Boeing_page

 

"Боїнг-Боїнг"

М.Камолетті

 

Режисер-постановник  - Владислав Калініченко

Художник-постановник – Лариса Аполлонова

Художник з костюмів – Любов Медвідь

Музичне оформлення – Владислав Калініченко

 

Комедія «Боїнг-Боїнг» - легендарний твір видатного французького драматурга і театрального режисера Марка Камолетті. За кількістю постановок п’єса увійшла до Книги рекордів Гіннесса.

Перший показ вистави відбувся у 1960 році  на сцені одного з найбільших паризьких театрів «Comedie Caumartin» і викликав шалену позитивну реакцію  численної французької публіки.

Успіх «Боїнга» виявився настільки грандіозним, що вже через два роки після дебютного показу спектакль особисто відвідала тодішня королева Англії Єлизавета II. З того часу вистава підкорила понад 60 країн світу і досі продовжує свою тріумфальну ходу.

Сюжет будується довкола романтичних пригод молодого парижанина на ім’я Бернар. Спритний ловелас крутить романи одразу з трьома стюардесами з різних міжнародних авіарейсів. Жінки не мають жодного уявлення про ту роль, яку відвів кожній з них легковажний паризький коханець.

Тривалий час все котиться як по маслу. Втім, одного разу картковий будинок легких стосунків починає розсипатись буквально на очах…

 

Дійові особи:

Бернар –  Владислав Писарев, Олександр Михайлов;

Берта –    Дарія Маригіна, Вікторія Рашевська-Горбань;

Робер –   Юрій Оноприйко;

Мішель – Олена Оноприйко, Ангеліна Грищенко;

Марта –   Анастасія Леміш, Катерина Саченко;

Мері –     Крістіна Зограбян, Юлія Ковтун.