Розрада Апокаліпсисом ч.3 Друк e-mail

Apocalypse_is_good

С. Алексієвич

Драма на 1 дію

Керівник постановки, сценографія – Лінас Зайкаускас

Музика – Петро Чайковський

Авторизований переклад  Оксана Забужко

 

Спектакль «Самотній людський голос» - це третя частина театрального серіалу «Розрада апокаліпсисом», поставленого за творами відомої білоруської письменниці, Лауреата Нобелівської премії з літератури Світлани Алексієвич. Основу вистави склав монолог-спогад Людмили Ігнатенко - вдови героя-пожежника, який одним з перших зіткнувся з наслідками Чорнобильської катастрофи.

Волею долі жінка опиняється у лікарняній палаті, куди після аварії, що трапилась на атомному реакторі, потрапив її чоловік разом з бійцями пожежної команди. Вони першими кинули виклик біді.

Шлях жорстких поневірянь та складних моральних випробувань, яким випало пройти Людмилі Ігнатенко, вміло передає своєю майстерною грою молода актриса Дарія Маригіна. Дійство проходить у високій емоційно-психологічній напрузі, не залишаючи глядача байдужим до трагічних обставин, у яких проживають останні дні свого життя відважні пожежники.

Жанр театрального серіалу, започаткований у Сумському національному академічному театрі імені М.С.Щепкіна, не має світових аналогів і є інтелектуальним внеском театру до національної та світової театральної скарбниці.

 

Дійова особа та виконавиця:

Вдова пожежника Людмила Ігнатенко – Дарія Маригіна