Оголошення на конкурс

Комунальний заклад культури Сумської обласної ради
– Сумський національний академічний театр драми та музичної комедії ім.М.С.Щепкіна
оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

– Артист театру драми вищої категорії

Умови проведення конкурсу:

Загальні
кваліфікаційні вимоги професійної компетентності:

Артист театру драми вищої категорії
Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; основи музичної грамоти; історію музики, театру, балету; класичний і сучасний національний і світовий репертуар; поточний репертуар свого театру; теорію і практику акторської майстерності; методику тренажу і самостійної роботи над партією; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту. Кваліфікаційні вимоги.
повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста драми (театру драми, юного глядача) I категорії не менше 3 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги.
яскрава творча індивідуальність; висока професійна майстерність; вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; виконання відповідальних, у тому числі головних ролей у виставах театру; широке визнання публіки.

Завдання та обов’язки (коротко):
Артист театру драми вищої категорії
Готує під керівництвом режисера і виконує у виставах театру доручені йому ролі як на стаціонарі, так і на гастролях і виїздах. Повинен володіти необхідними творчими здібностями та акторською майстерністю для створення сценічних образів. Зобов’язаний володіти елементами внутрішньої і зовнішньої акторської техніки та різноманітністю виразних засобів; з’являтись на репетиції творчо підготовленим, постійно вдосконалювати свою майстерність, самостійно займатися тренажем; зберігати і підтримувати зовнішню форму, що відповідає характеру виконуваних ролей; у разі виробничої потреби готує роль у порядку термінового вводу.
Інформація про строковість або безстроковість зарахування

За контрактом на 1 рік
Перелік документів необхідних для участі у конкурсі та строк їх подання, контактна інформація:
–    письмова заява про участь у конкурсі у довільній формі;
–    паспорт громадянина України;
–    заповнений особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
–    копія трудової книжки (за наявності);
–    копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
–    творче резюме, портфоліо (для артистів)

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.
У конкурсі можуть брати участь працівники, які працюють у закладі культури, в якому проводиться конкурс. Працівники, які знаходяться із закладом культури в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).
Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінцевого строку їх прийняття, повідомивши про це письмово Голову.
Документи приймаються в паперовому вигляді до 28 грудня 2021 року
до 1600 за адресою: 40000, м.Суми, пл. Театральна,1
Телефон для довідок (0542) 22-14-40
Дата та місце проведення конкурсу:

29.12.2021 року, м.Суми, пл.Театральна,1
Примітка:

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрів (службовий вхід, 1 поверх, кабінет № 4).
Про всі зміни стосовно конкурсу інформацію буде розміщено на офіційному сайті Національного Академічного театру ім.М.С.Щепкіна


 

наверх