XXV Всеукраїнський фестиваль мистецтв "Боромля - 2019" Друк e-mail
Новини - Новини театру

FB_IMG_1566122737853

З метою сприяння популяризації українського мистецтва, виявлення талановитих виконавців і авторів, підсилення впливу українського аматорського сучасного мистецтва 16 серпня 2019 року лауреат Гран Прі Всеукраїнського конкурсу оркестр Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна під керівництвом головного диригента заслуженого працівника культури України Віталія Таміліна взяв участь у XXV Всеукраїнському фестивалі мистецтв "Боромля - 2019" (м. Тростянець).

 

Щепкінці активно долучилися до фестивалю, який проводиться за підтримки Міністерства культури України, Сумської обласної державної адміністрації, Тростянецької районної державної адміністрації та районної ради, Боромлянської селищної ради і основним завданням якого є культурологічна, інформаційна діяльність, виявлення талановитих виконавців у різноманітних видах мистецтва.

 
Оголошення на конкурс Друк e-mail
Новини - Новини театру

Комунальний заклад культури Сумської обласної ради

– Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії ім.М.С.Щепнкіна

оголошує конкурс на заміщення вакантних посади:

 

- артист театру драми, провідний майстер сцени – 1 одиниця;

 

Умови проведення конкурсу:

 

 

Загальні

кваліфікаційні вимогипрофесійної компетентності:

Артист театру драми, провідний майстер сцени: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста драми (театру драми, юного глядача) вищої категорії не менше 5 років.

 

Спеціальні умови професійної компетентності:

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.

Артист драми, провідний майстер сцени: почесні звання; яскрава творча індивідуальність; видатні сценічні здібності; здатність до самостійної, оригінальної інтерпретації сценічного характеру; виконання провідних ролей, які визначають ідейно-художню спрямованість театру; досконале володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; широке визнання публіки, театральної громадськості, преси.

 

Інформація про строковість або безстроковість зарахування

 

За контрактом на 1 рік

Перелік документів необхідних для участі у конкурсі та строк їх подання, контактна інформація:

-    письмова заява про участь у конкурсі у довільній формі;

-    паспорт громадянина України;

-    заповнений особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

-    копія трудової книжки (за наявності);

-    копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

-    творче резюме, портфоліо (для артистів)

 

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

У конкурсі можуть брати участь працівники, які працюють у закладі культури, в якому проводиться конкурс. Працівники, які знаходяться із закладом культури в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінцевого строку їх прийняття, повідомивши про це письмово Голову.

Документи приймаються в паперовому вигляді до 03 вересня 2019 року до 1600 за адресою:

40000, м.Суми, пл. Театральна,1

Телефон для довідок (0542) 22-14-40, 066-49-320-62

Дата та місце проведення конкурсу:

 

06.09.2019 року, м.Суми, пл.Театральна,1

Примітка:

 

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрів (службовий вхід, 1 поверх, кабінет № 4).

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

Про всі зміни стосовно конкурсу інформацію буде розміщено на офіційному сайті Академічного театру ім.М.С.Щепкіна

 

 
Оголошення на конкурс Друк e-mail
Новини - Новини театру

Академічний театр ім. М.С. Щепкіна (м. Суми, пл. Театральна, 1) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади «артист хору першої  категорії».

Кваліфікаційні вимоги до претендента: повна  або  базова  вища освіта  відповідного  напряму підготовки (магістр,  спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації;  для магістра - без вимог до стажу  роботи,  для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста хору (театру) II категорії не менше 2 років,  бакалавра - не менше 3 років.
 
Спеціальні кваліфікаційні вимоги до претендента: відмінні музичні здібності; високий рівень техніки та виконавської майстерності; добрі навички читання партій з листа.
 
Повинен знати:  чинне  законодавство  в  галузі  культури  та мистецтва;  теорію музики та сольфеджіо; теорію та історію музики; основний   та   поточний   репертуар   театру;  основи  акторської майстерності та сценічного руху;  правила  внутрішнього  трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту. 
Для участі у конкурсі до претенденту необхідно подати такі документи:

- заяву про участь у конкурсі довільної форми;

- особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;

 
Оголошення на конкурс Друк e-mail
Новини - Новини театру

Академічний театр ім. М.С. Щепкіна (м. Суми, пл. Театральна, 1) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади «артист хору вищої категорії» - 0,5 штатної одиниці.

Кваліфікаційні вимоги до претендента: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр,   спеціаліст)   та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста  хору (театру) I категорії не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги до претендента: відмінні   музичні здібності;  високий  рівень  техніки та виконавської майстерності; досконале володіння навичками читання партій з листа.

Повинен знати:  чинне  законодавство  в  галузі  культури  та мистецтва;  теорію музики та сольфеджіо; теорію та історію музики; основний   та   поточний   репертуар   театру;  основи  акторської майстерності та сценічного руху;  правила  внутрішнього  трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

 
Оголошення на конкурс Друк e-mail
Новини - Новини театру

Академічний театр ім. М.С. Щепкіна (м. Суми, пл. Театральна, 1) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

«артиста театру драми другої категорії» - 1 штатна одиниця,

«артиста театру драми другої категорії» - 0,5 штатна одиниця.

 


Сторінка 1 з 3