Конкурс на заміщення вакантних посад Друк e-mail
Новини - Новини театру

Комунальний заклад культури Сумської обласної ради – Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії ім.М.С.Щепнкіна оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- артист драми II категорії - 2 одиниці;

- художник – постановник – 1 одиниця;

Умови проведення конкурсу:

Загальні кваліфікаційні вимоги професійної компетентності:

Художник-постановник: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

Артист драми II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні умови професійної компетентності:

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.

Артист драми II категорії: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах.

Інформація про строковість або безстроковість зарахування За контрактом на 1 рік
Перелік документів необхідних для участі у конкурсі та строк їх подання, контактна інформація:
  • письмова заява про участь у конкурсі у довільній формі;
  • паспорт громадянина України;
  • заповнений особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме, портфоліо (для артистів)

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації. У конкурсі можуть брати участь працівники, які працюють у закладі культури, в якому проводиться конкурс. Працівники, які знаходяться із закладом культури в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо). Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінцевого строку їх прийняття, повідомивши про це письмово Голову.

Документи приймаються в паперовому вигляді до 14 грудня 2018 року до 16 00 за адресою: 40000, м.Суми, пл. Театральна,1

Телефон для довідок (0542) 22-14-40, 066-49-320-62

Дата та місце проведення конкурсу: 18.12.2018 року, м.Суми, пл.Театральна,1

Примітка: Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрів (службовий вхід, 1 поверх, кабінет № 4). Про всі зміни стосовно конкурсу інформацію буде розміщено на офіційному сайті Академічного театру ім. М.С. Щепкіна
 
Гастролі у Шостці Друк e-mail
Новини - Новини театру

З 19 до 21 вересня 2018 року у рамках акції «День театру у районі» колектив театру імені М.С.Щепкіна перебуває на гастролях у місті Шостка. Глядачам презентували чудову музичну казку «Порося, яке співає…» (лібрето О.Вратарьова, музика І.Поклада) та гостросюжетну комедію «Смішні гроші» за твором Р.Куні. Триденні гастролі Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна виявилися напрочуд цікавими, яскравими та вдалими, а глядачі засвідчили успіх, талант та майстерність сумчан гучними оваціями, чарівними квітами та щирою подякою за отримане задоволення від переглянутих вистав.

 

0-02-04-63a3dbf9ae31f2207a99a95eb795db694a9530067d55db21d8d920927b65f187_fdb500f0

 
Фінальний акорд Мельпомени Друк e-mail
Новини - Новини театру
 
Зірки! – На сцену... Друк e-mail
Новини - Новини театру
 
Актуальне інтерв'ю Друк e-mail
Новини - Новини театру
 


Сторінка 1 з 5