Театр ім. М.С.Щепкіна Головна Новини Оголошення на конкурс

Оголошення на конкурс Друк e-mail
Новини - Новини театру

Академічний театр ім. М.С. Щепкіна (м. Суми, пл. Театральна, 1) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади «головний диригент».

Кваліфікаційні вимоги до претендента: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки  (магістр,  спеціаліст).  Післядипломна освіта в галузі управління.  Стаж роботи за професією диригента вищої категорії не менше 3 років.

Повинен знати:  чинне  законодавство  в  галузі  культури  та мистецтва;  накази,  розпорядження,  постанови  органів управліннягалуззю;  найважливіші події у суспільно-політичному житті країни; методологію  творчого  процесу;  теорію  і  практику  диригування; основи  підготовки  сценічного  оформлення,  режисури,  вокального мистецтва та акторської майстерності; досвід роботи вітчизняних та світових  закладів  культури;  класичний  та  сучасний  репертуар; методику вокальної педагогіки; основи економіки, організацію праці та управління;  основи авторського  та  трудового  права;  правила внутрішнього трудового розпорядку;  правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Для участі у конкурсі до претенденту необхідно подати такі документи:

заяву про участь у конкурсі довільної форми;

особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;

копія документа, що посвідчує особу;

витяг з трудової книжки (за наявності);

копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

творче резюме, портфоліо.

У конкурсі можуть брати участь працівники, які працюють у закладі культури, в якому проводиться конкурс. Працівники, які знаходяться із закладом культури в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Особи які бажають прийняти участь у конкурсі до 16:30  20.09.2017 р. повинні подати вище перелічені документи  до Академічного театру ім. М.С. Щепкіна (м.Суми, пл. Театральна, 1, каб. 4).

Прийом документів здійснюється з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 16:30.

За додатковою інформацію звертайтесь за телефоном (0542) 22-14-40 та електронною адресою shepkindrama@gmail.com.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Конкурс відбудеться 21.09.2017 у приміщенні Академічного театру ім. М.С. Щепкіна (м. Суми, пл. Театральна, 1).


 
Додати коментар

система комментирования CACKLE