Оголошення на конкурс Друк e-mail
Новини - Новини театру

Комунальний заклад культури Сумської обласної ради

– Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії ім.М.С.Щепнкіна

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: 

 

- помічник головного диригента – 1 одиниця;

- артист –вокаліст першої категорії – 2 одиниці;

- артист хору вищої категорії – 1 одиниця;

- балетмейстер-постановник – 1 одиниця;

- асистент балетмейстера – 1 одиниця;

- артист драми другої категорії - 3 одиниці.

Умови проведення конкурсу:

Загальні

кваліфікаційні вимоги професійної компетентності:

Помічник головного диригента: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста - без вимог до стажу роботи, для бакалавра - підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією артиста оркестру не менше 3 років. 

Артист-вокаліст I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста музичної комедії, естради) II категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

Артист драми II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. 

Артист хору вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста хору (театру) I категорії не менше 3 років.

Балетмейстер-постановник: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи. 

Асистент балетмейстера: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією артиста не менше 3 років. 

Спеціальні умови професійної компетентності: 

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.

Артист-вокаліст I категорії: добрі вокальні, музичні та сценічні здібності; висока виконавська майстерність; виконання перших та других партій та ролей в репертуарі театру, сольні концертні програми в одному відділенні; участь у збірних концертних програмах, інших формах концертної діяльності з виконанням окремих вокальних творів.

Артист драми II категорії: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах. 

Артист хору (театру) вищої категорії: відмінні музичні здібності; високий рівень техніки та виконавської майстерності; досконале володіння навичками читання партій з листа.

Інформація про строковість або безстроковість зарахування 

За контрактом на 1 рік 

Перелік документів необхідних для участі у конкурсі та строк їх подання, контактна інформація: 

-    письмова заява про участь у конкурсі у довільній формі;  

-    паспорт громадянина України; 

-    заповнений особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою; 

-    копія трудової книжки (за наявності); 

-    копія документа про освіту за відповідною спеціальністю; 

-    творче резюме, портфоліо (для артистів)

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

У конкурсі можуть брати участь працівники, які працюють у закладі культури, в якому проводиться конкурс. Працівники, які знаходяться із закладом культури в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінцевого строку їх прийняття, повідомивши про це письмово Голову.

Документи приймаються в паперовому вигляді

до 06 квітня 2018 року за посадами: балетмейстер-постановник та асистент балетмейстера

до 09 квітня за посадами: артист-вокаліст першої категорії, артист хору вищої категорії, помічник головного диригента, артист драми другої категорії до 1600 за адресою:

40000, м.Суми, пл. Театральна,1  

Телефон для довідок (0542) 22-14-40 

Дата та місце проведення конкурсу:

- балетмейстер-постановник – 11.04.2018 р.;

- асистент балетмейстера – 11.04.2018 р.;

- артист –вокаліст першої категорії – 12.04.2018 р.;

- артист хору вищої категорії - 12.04.2018 р.;

- артист драми другої категорії - 13.04.2018 р.

- помічник головного диригента – 13.04.2018 р.

м.Суми, пл.Театральна,1 

Примітка:

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрів (службовий вхід, 1 поверх,     кабінет № 4).

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.  

 

 
Раптово трапилась весна... Друк e-mail
Новини - Новини театру
 
Вітаємо Лауреата! Друк e-mail
Новини - Новини театру

Щиро вітаємо Артиста-вокаліста Академічного театру ім. М.С. Щепкіна Сергія Завгороднього - Лауреата VIII Міжнародного конкурсу "PREMIER" - 2018 (м. Київ) (керівник - Тетяна Ластовецька) зі здобуттям Диплома III ступеня у номінації "Оперний вокал"!

112354556

 
Результати конкурсів Друк e-mail
Новини - Новини театру

21 лютого 2018 року відбулися конкурси на заміщення вакантних посад, переможцями яких стали:
артист драми І категорії – Саченко Катерина Олександрівна
артист драми І категорії – Зражевська Тетяна Вікторівна
художник з освітлення – Рокін Максим Миколайович

Конкурси на заміщення вакантних посад артиста драми ІІ категорії, помічника головного диригента, артиста драми ІІ категорії, артиста вокаліста І категорії визнані такими, що не відбулися та будуть оголошені повторно відповідно до чинного законодавства України.

 
Новорічне дійство Друк e-mail
Новини - Новини театру

Показ новорічної казки добігає кінця, проте потік юних глядачів до театру не закінчується. 11 січня 2018 року фойє та глядацька зала Академічного театру ім. М.С. Щепкіна ледь змогла вмістити усіх бажаючих шанувальників нашого мистецького закладу. Нагадуємо, що новорічне дійство триватиме до 14 січня включно (11:00).

DSC_3152

 


Сторінка 1 з 3